info

2002'den bugüne; bilişim sektörünün çeşitli departmanında çalışmalar yürüttüm. Antalya'nın öncü dijital ajanslarında çalıştım. Yaklaşık 7 yıldır çalışmalarımı web tasarım, arayüz tasarımı ve tekstil tasarımlarına yoğunlaştırdım. Genellikle butik anlamda web tasarımı yapmaktayım. Ayrıca bazı reklam ajanslarının web/dijital departmanlarını yönetmekteyim. İçerik yönetimi, metin yazımı ve sosyal medya yönetimi çalışma alanlarım arasındadır.

 

goplan.net freelance çalışmalarımı yürüttüğüm bağımsız bir tasarım stüdyosudur. Antalya merkezli olarak yurtiçi ve yurtdışına proje bazlı çalışmalar yaparken, sözleşmeli serbest tasarımcı olarak kurumsal firmalara online çalışmalar da yürütmekteyim.

 

maji mag & oom vision

jojomi internet radio

dövüş sanatları

2005 yılının sonlarında Hindistan gezisinden döner dönmez 2 sevdiğim arkadaşımla birlikte oluşturduğumuz Oom Vision, Türkiye'nin ilk Online Psyshop'u oldu. Web ve grafik işlerinin yanında UV active boyalarla tasarladığımız çizimleri renklendirdik ve ortaya harika psychedelic dekor ürünleri çıkmaya başladı. 2007 Temmuz ayında yapılan bir müzik festivalinde ilk standımızı açtık. 2. standımızı da, 2. j-fest festivalinde açtık. Aynı festivalin resmi t-shirtlerinin tasarımlarını da yaptık. Yoğun ilgi gördük ve çalışmalarımızı daha da ileriye götürerek, aynı yılın son aylarında Maji Online Dergi'nin ilk sayısını çıkardık. Maji beklediğimizden de fazla ilgi gördü. 2011 yılına kadar hem İngilizce hem Türkçe olarak, 19 sayı yayınladık. Yurtiçi ve yurtışından bize ciddi yardımlarda bulunan kişilerle, gittikçe genişleyen bir aile haline geldik.

 

Katkıda bulunan herkese en içten teşekkürlerimi sunarım.

 

 

2007 - 2011

'' Jojomi oluşumunun ortaya koyduğu değer; müziktir ve müziğin evrensel duruşudur. JOJOMI bilinen hiçbir dilde anlamı olmayan bir harf kümesidir. Yani içi boş bir kelimedir. İşte tam bu noktada, içini doldurabileceğimiz, sadece bize ait olan bir kelimemiz var artık !...

Gelin hep birlikte “İçimizdeki Ses’e” anlam verelim. ''

vizyonuyla; Temmuz 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan Jojomi Internet Radio, özenle seçilmiş dünya müziklerini kaliteli dinleyici kitlesiyle buluşturmayı hedeflemiştir. Ağırlıklı olarak elektronik müzik severler için ideal bir yayın akışına sahip bir şekilde kurgulanmıştır. Resident DJ setileri, “Label Nights” adı altında farklı tarzlardaki Labellar ve Recording kuruluşlarının Djlerine özel online etkinliklerle ve 5 farklı özel hazırlanmış programla yayın akışını renklendirmiştir. Yayınımız, 7/24 320Kbps CD ses kalitesinde, özel olarak sıkıştırılmış ses formatında yayınlanmıştır.

 

Yayında kaldığımız 18 ay boyunca;  ortalama 3 saat dinleme süresi, 97 farklı ülkeden dinleyici, tekil olarak 8500+ dinleyici sayısı, toplam 500+ saat konuk dj setleri  ve haftalık programlar yayınlayarak yayın hayatını başarıyla yürütmüştür. Başlangıçta 3 kişilik bir ekiple kurulan Jojomi, kuruluşunun 3. ayından sonra tüm çalışmalarını kendimin yürüttüğü bir proje halini almıştır. Gerekli olanaklar sağlandığında tekrar aktif olabilecek durumdadır.


Kuruluş aşamasında ve yayın hayatı boyunca  desteklerini gönülden veren herkese teşekkürler.

 

 

Temmuz 2012 - Ocak 2014

"Dövüş Sanatları" adıyla, tarafımdan 2001 yılında kaleme alınmış, Erkm Yayıncılık , ISBN : 9789758598007 numaralı kitabımdır. Yıllarca bizzat deneyimlediğim binlerce yıllık geçmişe sahip Dövüş Sanatlarını konu aldığım ve konusu itibariyle Dövüş Sanatlarının tarihi ve felsefi açılımlarına değinerek, yayımlandığı dönem içerisinde içeriği bakımından Türkiye'de ilkleri barındıran 160 sayfalık kitap... Sınırlı sayıda basılıp dağıtılmıştır. Şu an bu kitabın içeriği www.dovussanati.com adresinde yayınlanmaktadır.

 

Kitaptan;

....tapınağa vardığında, öğretmeninin neden böyle bir vasiyette bulunduğunu daha iyi anlamıştı. Çünkü, rahiplerin fiziksel ve zihinsel olarak çöküntü içinde olduklarını görmüştü. Zamanlarının çoğunu maditasyonla geçirdiklerini ve zayıf düşerek, günlük ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak hale geldiklerini görür. Bodhidharma bu duruma çok üzülür. Bu konuda nasıl bir yardımda bulunabileceğini düşünmek için tapınağın yakınlarında bulunan bir dağda, kendini izole ederek meditasyon yapmaya başlar. Bir süre sonra tapınağa geri dönerek, rahiplere tapınağın avlusunda toplanmalarını söyler. Ve onlara Lo-Han’ın 18 Eli öğretisini açıklar. Bu öğretiler, hemen hemen bütün dövüş sanatlarının temelini oluşturur. ....

 

2001

partnerler

Boutiqe Agency /  3gengrafik

online shop

Hungary - Public Beta Kft..

USA - SunFrog

hizmetlerim

Grafik Tasarım

Web Tasarım

İllüstrasyon

Arayüz tasarımı

Kullanıcı Deneyimi

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Reklam

iletişim

info(at)goplan.net

 

GoPlan Design Studio

Muratpaşa - Antalya / Turkey

membership