info

2002'den bugüne; bilişim sektörünün çeşitli departmanında çalışmalar yürüten ekip üyelerimiz, Antalya'nın öncü dijital ajanslarında bir çok önemli projede tecrübe sahibiydi. Bizde bu tecrübeyi bir arada kullanabilecek bağımsız bir tasarım platformu olarak GoPlan.Net'i kurduk. Genellikle butik anlamda tasarım çalışmaları yürüterek konusunda uzmanlarımızı en uygun projelere yönlendiriyoruz.. Ayrıca bazı reklam ajanslarının web/dijital departmanlarını yönetmekteyiz.

 

Tüm bunların yanında içerik yönetimi, e-ticaret, metin yazımı ve sosyal medya yönetimi gibi bir çok çalışma alanında aktif olarak tasarım ve reklam materyalleri üretmekteyiz. Basılı ve Dijital tüm tasarım çalışmaları çalışma alanlarımız arasındadır.

 

hizmetlerimiz

web site & arayüz

tasarımı

grafik tasarım &

kurumsal kimlik tasarımı

konsept dijital imaj

tasarımları ve sosyal medya

tekstil desen
& baskı tasarım

2002 yılından bugüne yurtiçi ve yurtdışı +450 web sitesi yayınladık. Bir çok yaratıcı ajanslar ve diğer tasarım firmalarıyla çalışmalar yürütmekteyiz...

Marka tasarımları, poster, flyer gibi bir çok basılı işlerde de 700'ün üzerinde basılı çalışmaları başarıyla tamamladık. Yerel ve ulusal bir çok marka için tasarım üretmeye  devam ediyoruz...

Gerek özel projelerde gerekse kurumsal firmalar için oluşturduğumuz tüm dijital içerikler  1500'ün üzerinde poster ve Sosyal Medya imajlarından dekoratif imajlara kadar geniş bir yelpazede konsept görsel üretimlerimiz bulunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı kişi ve kurumlar için tekstil sektöründe kullanılmak üzere, 100'ün üzerinde basılmış t-shirt, tayt, dekorasyon ürünleri için desen ve tasarım çalışmaları ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

sosyal medya yönetimi ve

dijital reklamlar

profesyonel ürün fotoğraf ve video çekimleri

mimari, teknik ve 3D imaj çalışmaları

proje oluşturma ve
yönetimi

2015 yılında profesyonel anlamda başlayan Sosyal Medya yönetimi ve dijital reklamlarla ilgili çalışmalarımız, bugün bir çok kurumsal firmanın hesaplarını yönetilmesi ve reklam kampanyaları oluşturma süreçleriyle devam etmektedir.

e-ticaret'e uygun fotoğraf çekimleri, sosyal medyaya uygun reklam çalışmaları ve içeriklerinin oluşturulması gibi çok yönlü fotoğraf ve video çalışmalarımız.

inşaat sektörüne yönelik mimari ve teknik çizimleri yenilikçi vizyon anlayışımıza göre şekillendirirken işlevselliği ön planda tutuyoruz. 3D imajlarda, gerçekçilik ve perspektiflere özen gösteriyoruz...

dijital projeler veya ürün odaklı projelerin iş planlarının hazırlanması, projenin ana unsurlarının belirlenmesi ve bu konudaki çalışmaların sistemleştirilmesi süreçlerini kapsayan fikir ve plan çalışmaları..

özel projelerimiz

maji mag & oom vision

jojomi internet radio

dövüş sanatları

nippur note

2005 yılının sonlarında Hindistan gezisinden döner dönmez 2 sevdiğim arkadaşımla birlikte oluşturduğumuz Oom Vision, Türkiye'nin ilk Online Psyshop'u oldu. Web ve grafik işlerinin yanında UV active boyalarla tasarladığımız çizimleri renklendirdik ve ortaya harika psychedelic dekor ürünleri çıkmaya başladı. 2007 Temmuz ayında yapılan bir müzik festivalinde ilk standımızı açtık. 2. standımızı da, 2. j-fest festivalinde açtık. Aynı festivalin resmi t-shirtlerinin tasarımlarını da yaptık. Yoğun ilgi gördük ve çalışmalarımızı daha da ileriye götürerek, aynı yılın son aylarında Maji Online Dergi'nin ilk sayısını çıkardık. Maji beklediğimizden de fazla ilgi gördü. 2011 yılına kadar hem İngilizce hem Türkçe olarak, 19 sayı yayınladık. Yurtiçi ve yurtışından bize ciddi yardımlarda bulunan kişilerle, gittikçe genişleyen bir aile haline geldik.

 

Katkıda bulunan herkese en içten teşekkürlerimi sunarım.


M.Büyüközer / GoPlan - Kurucu

 

 

2007 - 2011

'' Jojomi oluşumunun ortaya koyduğu değer; müziktir ve müziğin evrensel duruşudur. JOJOMI bilinen hiçbir dilde anlamı olmayan bir harf kümesidir. Yani içi boş bir kelimedir. İşte tam bu noktada, içini doldurabileceğimiz, sadece bize ait olan bir kelimemiz var artık !...

Gelin hep birlikte “İçimizdeki Ses’e” anlam verelim. ''

 

vizyonuyla; Temmuz 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan Jojomi Internet Radio, özenle seçilmiş dünya müziklerini kaliteli dinleyici kitlesiyle buluşturmayı hedeflemiştir. Ağırlıklı olarak elektronik müzik severler için ideal bir yayın akışına sahip bir şekilde kurgulanmıştır. Resident DJ setileri, “Label Nights” adı altında farklı tarzlardaki Labellar ve Recording kuruluşlarının Djlerine özel online etkinliklerle ve 5 farklı özel hazırlanmış programla yayın akışını renklendirmiştir. Yayınımız, 7/24 320Kbps CD ses kalitesinde, özel olarak sıkıştırılmış ses formatında yayınlanmıştır.

 

Yayında kaldığımız 18 ay boyunca;  ortalama 3 saat dinleme süresi, 97 farklı ülkeden dinleyici, tekil olarak 8500+ dinleyici sayısı, toplam 500+ saat konuk dj setleri  ve haftalık programlar yayınlayarak yayın hayatını başarıyla yürütmüştür. Kuruluş aşamasında ve yayın hayatı boyunca  desteklerini gönülden veren herkese teşekkürler.

M.Büyüközer / GoPlan - Kurucu

 

Temmuz 2012 - Ocak 2014

"Dövüş Sanatları" adıyla, tarafımdan 2001 yılında kaleme alınmış, Erkm Yayıncılık , ISBN : 9789758598007 numaralı kitabımdır. Yıllarca bizzat deneyimlediğim binlerce yıllık geçmişe sahip Dövüş Sanatlarını konu aldığım ve konusu itibariyle Dövüş Sanatlarının tarihi ve felsefi açılımlarına değinerek, yayımlandığı dönem içerisinde içeriği bakımından Türkiye'de ilkleri barındıran 160 sayfalık kitap... Sınırlı sayıda basılıp dağıtılmıştır. Şu an bu kitabın güncellenmiş içeriği www.dovussanati.com adresinde yayınlanmaktadır.

 

Kitaptan;
....tapınağa vardığında, öğretmeninin neden böyle bir vasiyette bulunduğunu daha iyi anlamıştı. Çünkü, rahiplerin fiziksel ve zihinsel olarak çöküntü içinde olduklarını görmüştü. Zamanlarının çoğunu maditasyonla geçirdiklerini ve zayıf düşerek, günlük ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak hale geldiklerini görür. Bodhidharma bu duruma çok üzülür. Bu konuda nasıl bir yardımda bulunabileceğini düşünmek için tapınağın yakınlarında bulunan bir dağda, kendini izole ederek meditasyon yapmaya başlar. Bir süre sonra tapınağa geri dönerek, rahiplere tapınağın avlusunda toplanmalarını söyler. Ve onlara Lo-Han’ın 18 Eli öğretisini açıklar. Bu öğretiler, hemen hemen bütün dövüş sanatlarının temelini oluşturur. ....


M.Büyüközer / Yazar

 

2001

Nippur Note; bitkisel tabaklanmış el yapımı deri kılıfı ve İçerisinde el yapımı değiştirilebilir defterleri ile birlikte kullanımı oldukça kolay ve taşıması rahat bir defterdir. Seyahatlerinizde, ofisinizde ya da bir kafede otururken ne zaman bir şeyler yazmak isterseniz Nippur Note sadeliği ve kalitesiyle aklınızdan geçenleri kaydetmek için yanınızda.

 

Yazının insanlık tarihindeki etkisi göz önüne alındığında yazı ile ilgili bir ürün tasarlamaya başladık... Kullanıcılara isminin ilham verecek nitelike olmasını istedik. Ve böylelikle NİPPUR ismine karar verdik... İnsanlık tarihine ışık tutan antik Sümer metinlerinin %80 kadarı, yaklaşık 30.000 çivi yazısı ile yazılmış kil tablet bu şehirde bulunmuştur. İlk yasanın oluşması, ilk meclis, ilk öğrenim hayatı ve birçok konuda ilklerin Sümer uygarlığında yer aldığı; o zamandan kalan ve hala okunabilen bu tabletlere kaydedilen notlardan tespit edilebilmiştir...


Talha Büyüközer / Kurucu

 

2018

hizmetlerimiz

Grafik Tasarım

Web Tasarım

İllüstrasyon

Arayüz Tasarımı

Kullanıcı Deneyimi

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Reklamlar

iletişim

info(at)goplan.net

 

GoPlan Design Studio

Muratpaşa - Antalya / Turkey