Yayında kaldığımız 18 ay boyunca; ortalama 3 saat dinleme süresi, 97 farklı ülkeden dinleyici, tekil olarak 8500+ dinleyici sayısı, toplam 500+ saat konuk dj setleri ve haftalık programlar yayınlayarak yayın hayatını başarıyla yürütmüştür. Kuruluş aşamasında ve yayın hayatı boyunca desteklerini gönülden veren herkese teşekkürler. (Mustafa Büyüközer)

JOJOMI.COM

Jojomi oluşumunun ortaya koyduğu değer; müziktir ve müziğin evrensel duruşudur. JOJOMI bilinen hiçbir dilde anlamı olmayan bir harf kümesidir. Yani içi boş bir kelimedir. İşte tam bu noktada, içini doldurabileceğimiz, sadece bize ait olan bir kelimemiz var artık !...Gelin hep birlikte “İçimizdeki Ses’e” anlam verelim.

vizyonuyla; Temmuz 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan Jojomi Internet Radio, özenle seçilmiş dünya müziklerini kaliteli dinleyici kitlesiyle buluşturmayı hedeflemiştir. Ağırlıklı olarak elektronik müzik severler için ideal bir yayın akışına sahip bir şekilde kurgulanmıştır. Resident DJ setileri, “Label Nights” adı altında farklı tarzlardaki Label Djlerine özel online etkinliklerle ve 5 farklı tarzda hazırlanmış programlarla yayın akışını renklendirmiştir. Yayınımız, 7/24 320Kbps ses kalitesinde, özel olarak sıkıştırılmış ses formatında yayınlanmıştır.