GOPLAN.NET
0
biz kimiz?

Biz kimiz ve ne yaparız?

"Tasarım, özel bir amacın gerekliliğini yerine getirebilecek elementleri, en doğru şekilde bir araya getirebilecek planı uygulayabilmektir."-Charles Eames

2002 yılından
bugüne...

İnternet çağının başlangıcında bizde vardık. Önceleri sadece hardware kısmında bilgisayarlar toplayarak başlayan dijital maceramız, teknoloji gelişip yazılımlar göz kamaştırıcı bir hal almaya başlayınca artık daha fazlasını başarabilmek için kolları sıvadık.

Mustafa Büyüközer'in başlangıcını yaptığı bu yolculuk diğer Büyüközer kardeşlerin yetenek, bilgi ve becerilerininde dahil olmasıyla çok yönlü bir dijital ajansa dönüştü. Şimdiye kadar 7'den fazla sektörde çalışmalar ürettik ve üretmekteyiz..

HİZMETLERİMİZ

Yeni Nesil Dijital Ajans

Grafik ve Web Tasarım

Kurumsal kimlik tasarımından marka konumlandırmasına kadar, bir çok reklam ve tanıtım enstrumanını kapsayan grafik ve web tasarım hizmetimiz; yurtiçi ve yurtdışı üretimlerimizle devam etmektedir.

Bugüne kadar 500'ün üzerinde web sitesi yayınladık. Bir çok farklı sektörden önemli markalarla çalışmalar yürüttük. Yeni açılan bir çok şirketin markalaşma sürecine rehberlik ettik.

Sosyal Medya ve Pazarlama

Hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal medya, farklı mecralar ile ön plana çıkan reklam ve tanıtıma yeni bir yön verdi. Kurumların profesyonel ve kurumsal tasarlanmış sosyal medya profilleri, ön plana çıkmaları ve biliniliklerini artırmalarını sağladığını gördük.

Biz bu noktada 2014 yılından bu yana tecrübemizi artırarak toplamda 5 milyondan fazla erişim sağlayan reklam çalışmaları yürüttük ve trendlere göre çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Teknik Çizim

Özellikle ülkemizdeki inşaat sektörünün önlenemez yükselişinde; sektör bir çok farklı alanda yenilik ve farklılık yaratan işlerin yanında güvenirliğin önemli bir unsur olduğu yapı projeleri için daha seçici hale gelmiştir.

Yapı sektörünün ihtiyaçlarına göre; kendi tecrübelerimizle statik ve mimari projeler için gerek konut, otel vb. üst yapı projeleri gerek köprü, tünel, otoyol ve demiryolu vb altyapı projeleri için teknik çizim destek hizmetleri vermekteyiz.

Yayıncılık ve Uzaktan Eğitim

Pandemi sürecinin yaşanmasıyla birlikte eğitim sektöründeki internet tabanlı değişime kayıtsız kalamazdık. Bizde kendi bünyemizdeki insan kaynaklarımızdan faydalanarak Üniversite'ye hazırlık ders kitabı ve bu kitaba bağlı Youtube kanalımızı yayınladık.

Kitap ve Youtube kanalımızın beklediğimizden daha çok ilgi görmesi bizi motive etmektedir. Bu eserlerin ortaya çıkışında öğrendiklerimizle yeni projeleri hem basılı yayıncılıkta hem de dijital yayıncılıkta eğitimin daha iyi olması adına çeşitli çalışmalar planlamaktayız.

TAKIM

Büyüközer Kardeşler!

Mustafa Büyüközer

Kurucu / Tasarım

Talha Büyüközer

Mimari ve Teknik Çizim

Bekir Büyüközer

Fizik Öğretmeni / Yazar

Emre Büyüközer

S. Muhasebeci ve Mali Müşavir

Yazılım ve Teknoloji

Araçlar ve Platformlar

ADOBE CREATIVE CLOUD
AUTOCAD MÜHENDİSLİK
AUTOCAD REVIT
WEBFLOW
LUMATOUCH
GOOGLE SERTİFİKALI UZMAN
FACEBOOK BUSINESS
ANIMOTICA VIDEO EDIT
DOMAIN - HOSTING
GLOBAL PAZARYERİ

2007 / 2021 Arası

Özel Projelerimiz

Kripto Medya ve Sanat

Kripto dünyasının dijital sanatta devrim niteliğinde gördüğümüz NFT teknolojisi ve beraberinde getirdiği ekonomi tabikide bizim de ilgi alanımızın odak noktası haline geldi.

Tekstil Tasarım

2015 yılından bugüne başarılı çalışmalarla dünyanın bir çok yerinde beğeni toplayan tasarımlarımız Macaristan merkezli www.publicbetawear.com adresinden satıştadır.

Yayıncılık, Web Tasarım

2001 yılında "Dövüş Sanatları" adıyla basılan bir kitap olarak başlayan maceramız, şu an dovussanati.com adresinde Türkiye'nin dövüş sanatları konusunda referans sitesi haline gelmiştir.

E-Dergi

Türkiye'nin ilk Psychedelic E-Dergisi olarak, 2011 yılına kadar hem İngilizce hem Türkçe olarak, 19 sayı yayınladık.

Streaming, Web, Sosyal Medya

Yayında kaldığımız 18 ay boyunca; 97 farklı ülkeden dinleyici, toplam 500+ saat konuk dj setleri ve haftalık programlar yayınlayarak yayın hayatını 7/24 başarıyla devam etmiştir.

E-Ticaret

Nippur Note; bitkisel tabaklanmış el yapımı deri kılıfı ve içerisinde el yapımı değiştirilebilir defterleri ile birlikte kullanımı oldukça kolay ve taşıması rahat lüks defterlerin tanıtım ve satışının yapıldığı kendi markamızdır.

E-Ticaret

Illustrax özel tasarım dijital ürünlerimizin, global bir pazaryeri olan Etsy üzerinden satışını yaptığımız illustrasyon ve tasarım markamızdır.

KAPAT